Linkedin

Telefon

E-mail

Kontakt

O firmie Electrons

Firma Electrons jest Polską firmą istniejącą na rynku od 2008 roku

Nasza firma zajmuje się produkcją przemysłowych komputerów panelowych,  monitorów dotykowych w tym wielkoformatowych. Zajmujemy się również integracją miniaturowych komputerów do zastosowań przemysłowych oraz multimedialnych.   
Nasze produkty odznaczają się przede wszystkim wytrzymałością, zarówno pod kątem wieloletniego użytkowania, jak również eksploatacji w trudnych warunkach. 

Podzespoły z jakich wykonane są nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz dobrymi parametrami technicznymi. Nie tylko dostarczamy produkty, ale skupiamy się również na usługach integracyjnych, doradztwie technicznym oraz serwisie posprzedażowym.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:

Monitory przemysłowe w tym dotykowe
Monitory wielkoformatowe w tym interaktywne
Komputery panelowe w tym do zastosowań POS
Komputery panelowe oraz monitory ze stali nierdzewnej Full IP65
Miniaturowe komputery w tym przemysłowe
Klawiatury przemysłowe oraz urządzenia wskazujące
Nakładki pojemnościowe PCT w tym lustrzane
Elektroniczne etykiety ESL
Ikona Doświadczenie

Doświadczenie

Firma Electrons istnieje na rynku od 15 lat. Od tego czasu nabyliśmy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam rozwijać i doskonalić nasze produkty. Rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz dostosowujemy naszą ofertę produktową do wciąż rozwijającego się rynku elektroniki przemysłowej oraz multimedialnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stale poszerzamy grono zadowolonych klientów.
Ikona Jakość

Jakość

Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na jakość swoich produktów. Dbamy o to aby podzespoły z których wykonany jest końcowy produkt, były wysokiej jakości o dobrych parametrach technicznych. Dodatkowo końcowa weryfikacja jakości zapewnia, aby każdy produkt, który opuszcza naszą firmę, był zgodny z wysokimi standardami jakości.
Ikona Cel firmy

Cel firmy

Celem naszej firmy jest stałe poszerzanie oferty produktowej, która spełnia wymagania zarówno rynku przemysłowego jak i multimedialnego.  Niezależnie od tego, jakim asortymentem zainteresowani są nasi klienci, czy reprezentują odbiorców końcowych, czy też chcą produkty z naszej oferty odsprzedawać swoim klientom, zawsze indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb.
Ikona Silne wartości

Silne wartości

Nasza firma, poprzez optymalizację kosztów produkcji, osiąga konkurencyjne ceny oferowanych przez nas produktów. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie jak najszybsze terminy realizacji. Poprzez stały rozwój naszej firmy oraz  wprowadzanie nowych produktów, jesteśmy w stanie dostosować się do zmieniających potrzeb rynku oraz klientów.
Ikona Zgrany zespół

Zgrany zespół

Tworzymy zgrany zespół specjalistów– doświadczonych inżynierów, którzy wspierają naszych klientów na każdym etapie: od wyboru rozwiązań, przez ich konfigurację, po rozwiązywanie ewentualnych problemów z użytkowaniem zakupionego sprzętu. Stawiamy na rozwój i długotrwałą współpracę. Najważniejszą zasadą w naszej firmie jest uczciwość i to od niej wychodzimy, budując wewnętrzne relacje.
Ikona Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Jako producent stale udoskonalamy produkt,  weryfikujemy ewentualne zgłoszenia serwisowe, dokonujemy ewentualnych zmian poprawiających funkcjonalność, słuchając przy tym sugestii klientów. Przekłada się to na zadowolenie klientów i reputację firmy jako producenta wysokiej jakości produktów. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia wsparcia. Możesz na nas liczyć w zakresie diagnostyki, serwisu oraz opracowania metody rozwiązania problemu.