Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Electrons – o firmie

Przedsiębiorstwa – niezależnie od tego, czy są małą firmą usługową, czy też dużym koncernem przemysłowym - potrzebują dedykowanych rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo i wydajność pracy, jakość obsługi klienta oraz wygodę pracowników. Dla pełnej efektywności rozwiązania te powinny być wprowadzane w każdym aspekcie – zarówno, na gruncie właściwego rozplanowania przestrzeni, zapewnienia dobrej klasy parku maszynowego, czy też niezawodnego i uniwersalnego systemu ERP. Wszystkie te elementy powinny stanowić jedną, spójną całość, która sprawi, że firma będzie mogła pracować lepiej, a w efekcie zyska na konkurencyjności.

Istotnym elementem tych rozwiązań jest technologia pozwalająca na sterowanie – komputerami, maszynami, czy też urządzeniami multimedialnymi. Pracownicy oraz klienci firmy powinni mieć zapewniony niczym nieskrępowany i niezakłócony dostęp do danych i informacji, które mogą mieć kluczowe znaczenie zarówno dla zarządzania, produkcji, jak też świadczenia usług. Niestety mimo znacznego postępu, jaki nastąpił w tej dziedzinie nie ma uniwersalnego sposobu, który okazałby się równie efektywny dla każdego rodzaju działalności.

Obecnie większość branży stawia na sterowanie swoimi urządzeniami dotykiem. Okazuje się jednak, że w tym zakresie rynek oferuje nam kilka różnych rodzajów technologii, z których każda posiada określone wady i zalety. Jedne będą idealne do kiosków i tablic informacyjnych, lecz nie będą sprawdzały się na halach produkcyjnych, inne będą doskonale sprawdzały się w obsłudze kasowej, natomiast mogą okazać się bezużyteczne w urządzeniach instalowanych na powietrzu. W wielu innych przypadkach może się okazać, że technologia dotykowa w ogóle nie ma racji bytu i należy zastosować zupełnie inne rozwiązanie.

Pomoc w powyższych kwestiach - zarówno w zakresie zapewnienia odpowiedniego doradztwa, jak również w obszarze dostarczenia stosownej do potrzeb technologii jest przedmiotem działalności naszej firmy.

 

Electrons to polski producent oraz dystrybutor monitorów i komputerów, który posiada wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w dziedzinie elektroniki przemysłowej i multimedialnej. Nasze produkty odznacza przede wszystkim wytrzymałość – zarówno pod kątem wieloletniego użytkowania, jak również eksploatacji w trudnych, czasem ekstremalnych warunkach.

Zapewniamy najwyżej klasy wyposażenie, które pozwala na implementację technologii dotykowej na aktualnie eksploatowanych urządzeniach, jak również zapewniamy wdrożenie nowych, kompleksowych rozwiązań mających na celu usprawnienie sterowania produkcją oraz uproszczenie procesu komunikacji z klientem. Nasza firma dzięki szerokiej ofercie innowacyjnych produktów dynamicznie się rozwija, przez co stale poszerzamy portfolio naszych projektów zdobywając nowe, cenne doświadczenie. W polityce naszego rozwoju staramy się dokładnie analizować aktualne trendy rynkowe nieprzerwanie prowadząc pracę badawcze nad rozwojem naszych produktów.

 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

  • monitory przemysłowe;
  • nakładki dotykowe i folie pojemnościowe;
  • komputery przemysłowe (panelowe, mini PC oraz OPS);
  • klawiatury przemysłowe;
  • przemysłowe urządzenia wskazujące.

 

W Electrons – jako firmie która swoją pozycję buduje na nowoczesnej, wytrzymałej i niezawodnej technologii – przyjęliśmy wizję, w której swój dalszy rozwój opieramy na wdrażaniu najnowszych rozwiązań. Będziemy starać rozwijać nasz asortyment, równocześnie wkraczając na nowe obszary rynku – w Polsce i za granicą.